Oglny angielskiKonwersacjePrzygotowania do EgzaminowAngielski w biznesie o PracyAngielski w pigulceSpecialny angielskiDla dzieci
Pakiet Rodzinny
5 plus


Ogólny angielski

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego ogólnego (GENERAL ENGLISH) na wszystkich poziomach zaawansowania zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Rady Europy (Common European Framework A1 – C2).

Materiały szkoleniowe

Kursy prowadzone są na podstawie podręczników prestiżowych wydawnictw, a także korzystamy z zasobów internetowych oraz sprawdzonych autorskich materiałów No PANIC.

Cel szkolenia

Na lekcjach rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie, równocześnie kładąc nacisk na rozwój słownictwa i poprawność gramatyczną.

Metoda szkoleniowa

Wszystkie zajęcia bez względu na poziom zaawansowania, prowadzimy metodą komunikatywną tak aby każdy z kursantów już od początku był osłuchany z 'nie najłatwiejszą" wymową angielską.

Dla bardziej wymagających kursantów często posiadających nie najlepsze doświadczenie w nauce proponujemy autorskie programy i techniki nauczania, które zadowolą zarówno "wiecznych początkujących" jak i "miłośników powtórek gramatycznych" a skończywszy na "przecież ja już to wszystko przerabiałem, a dalej nie umiem" zniechęconych słuchaczy.

Kurs przeznaczony jest dla

  • Osób na wszystkich poziomach językowych.
  • Osób dorosłych, młodzieży i dzieci.

Miejsce zajęć

  • KRAKÓW i okolice. W domu ucznia lub miejscu przez niego wskazanym.
  • System nauczania za pośrednictwem Internetu (Skype, e-mail, Platforma Internetowa).